Мултимедијален Центар Канал 77

ВО ПРИЈАТНИОТ АМБИЕНТ на Радио Кафе Канал 77 ќе ги почувствувате спокојот и мистичноста на еден поинакаков начин далеку од градската врева во поинаква и убава атмосфера.

Разбудете ги вашите сетила за вкус.

Атмосферата во нашиот ресторан не може да се опише, таа треба да се почуствува. Ве покануваме да не посетите и да ја почуствувате интимноста на убавата тераса со прекрасен поглед кој нема да Ве остави рамнодушни

НАЈДОБРИ ВО РЕГИОНОТ

ВАШИОТ ИЗБОР ЗА СВАДБА

ВАШИОТ ИЗБОР ЗА СВАДБА

Закажи го терминот за вашиот незаборавен ден и имајте свадбена прослава од соништата. Ние се грижиме за вас!

Контакт

Најдоброто во градот

Нашето вкусно мени сега е достапно и за онлајн нарачки. Нарачај онлајн со 10% попуст и очекувај нѐ на твојата врата за помалку од 30 минути.

ВИДИ МЕНИ

Одлични за настани

Достапни за корпоративни настани, свадби и секаков вид на прослави. Вие ги потенцирате вашите побарувања, а ние ја остваруваме вашата желба за секоја пригода.

РЕЗЕРВИРАЈ

Секогаш во тек

Следењето на трендови, високиот квалитет и уникатноста се нашите главни карактеристики. Уживајте во прекрасниот амбиент надвор од центарот на градот.

ЗА НАС